Kontakta oss

Dina frågor och kommentarer är viktiga för oss! Tveka inte att kontakta oss.

Information om julhelgen: Hotellet är stängt 22/12 kl. 13.00–27/12 kl. 09.00.

Arken Hotel & Art Garden Spa

Arken Hotel & Art Garden Spa

Vår reception finns tillgänglig för att svara på alla dina frågor.
info@arkenhotel.com 031 726 25 00
Soffor i lobby på Arken Hotel & Art Garden Spa

Bokning

Välkommen att höra av dig till oss för bokning av hotellrum, paket och Art Garden Spa.
bokning@arkenhotel.com 031 726 25 08

Konferens

Kontakta konferensavdelningen för ärenden gällande konferens, fester och event.
konferens@arkenhotel.com 031 726 25 05

Art Garden Spa

Kontakta oss för frågor om utbudet på Art Garden Spa. För paketfrågor och bokning, vänligen kontakta bokningen.
spa@arkenhotel.com 031 726 25 51
Restaurang Galleriet på Arken Hotel & Art Garden Spa

Restaurang

Välkommen att boka bord i vår restaurang. Brunch går endast att bokas via telefon.
restaurang@arkenhotel.com 031 726 25 40
kamera kontor marknadsavdelning

Marknad

Telefontid: Vardagar 8.30-11.00 Carolina Ehn, (tryckmaterial, foto) Helén Bergman, (digitalt material) Janina Hallén (sociala medier) Annonsförsäljning hänvisas till vår mediabyrå Scream, 031-60 43 79
marknad@arkenhotel.com 0340 69 01 20

Kontaktpersoner


Personal på Arken Hotel & Art Garden Spa - Maria Botéus hotellchef

Hotelldirektör

Maria Botéus

Mobil: 0708-87 94 30
maria.boteus@arkenhotel.com 031 726 25 24
Personal på Arken Hotel & Art Garden Spa - Magdalena bokningschef

Bokningschef

Magdalena Scheja

magdalena.scheja@arkenhotel.com 031 726 25 08
Personal på Arken Hotel & Art Garden Spa - Patrik receptionschef

Receptionschef

Patrik Elm

patrik.elm@arkenhotel.com 031 726 25 09
Personal på Arken Hotel & Art Garden Spa - Daniel konferenschef

Konferenschef

Daniel da Silva

daniel.dasilva@arkenhotel.com 031 726 25 25
Personal på Arken Hotel & Art Garden Spa - Anders restaurangchef

Restaurangchef

Anders Renström

anders.renstrom@arkenhotel.com 031 726 25 40
David kökschef på arken hotell i göteborg

Kökschef

David Sjölander

david.sjolander@arkenhotel.com 031 726 25 26
Personal på Arken Hotel & Art Garden Spa - Staffan Fastighet

Fastighet/underhåll

Staffan Kihl

Nås även på mobil 0707-88 50 35
staffan.kihl@arkenhotel.com 031 726 25 07
säljare Fredrik Boström på arken hotell i göteborg

Försäljning

Fredrik Boström

fredrik.bostrom@arkenhotel.com 0734 27 10 90
Säljare konferens och event på Varbergs Stadshotell & Asia Spa

Försäljning

Jan Billing

jan.billing@arkenhotel.com 0707 88 70 53
Kontakta oss så hjälper vi dig

Konferensförfrågan

Hos oss kan du hålla allt från mindre möten till stora konferenser, fartfyllda kick-offer och större fester. Vi hjälper dig att arrangera konferensen utifrån din grupps behov och önskemål. Skicka en konferensförfrågan till oss så återkommer vi inom kort.